Ponedjeljak, 13 Maja

FK Zadrugar još jednom izborio finale opštinskog kupa

U srijedu 23.5.2012. FK Zadrugar igrao je utakmicu polufinala opštinskog kupa u Tarevcima  gdje je ugostio ekipu Posavine iz Miloševca.

Pred oko 200 navijača oba tima pruzila su jednu zaista dobru partiju. I ova utakmica prenošena je uživo putem našeg portala tarevci.info. Sredinom prvog poluvremena gosti su došli u vodstvo, da bi ubrzo nakon toga prekrasnim pogotkom Admir Halilbašić izjednačio. Na poluvrijeme otišlo se rezultatom 1:1. U nastavku naši momci dolaze u vodstvo. Gosti također ubrzo izjednačuju. Na kraju utakmice rezultat je glasio 3:2 za domaćine čime je FK Zadrugar obezbijedio finale opštinskog kupa koje će igrati u Modriči protiv ekipe iz Skugrića.

Inače naš klub je i u utrci za prvenstvo MOL Modriča. U nedjelju FK Zadrugar gostuje u Vranjaku, a Sloga u Kladarima. U slučaju kiksa Sloge i naše pobjede bili bi prvaci i MOL Modriča čimebi otišli u viši rang takmičenja.