Četvrtak, 18 Aprila

Dan malog fudbala

Uspješno je realizovan i treći događaj u okviru manifestacije Ljeto u Tarevcima 2017.

Turnir u malom fudbalu koji je organizovan na patou iza Omladinskog doma bio je pravi ugođaj za ljubitelje fudbala.

Nije bio veliki broj ekipa ali je za to bilo mnogo lijepog fudbala.

Igrali su lepršavi omladinci i iskusni veteranai. Svi su na svoj način pokazali fudbalsko umjeće. Turnir je počeo u 19.00 a završio u 23,00. Od četiri ekipe koliko se takmičilo rezultatski dio je slijedeći: I mjesto osvojila je ekipa ZADRUGARA iz Tarevaca; II mjesto osovojila je mješovita ekipa Prijatelji, sastavljena od fudbalera iz Jakeša i Odžaka. III mjesto osovojila je ekipa veterana iz Tarevaca.

Pobjedničke ekipe su dobile diplome a svaki pojedinac medalju upravo preme rečenim rezultzatima.

Bez nagrade su ostali talentovani omladinci, ekipa koja je sastavljena od fudbalera iz Tarevaca i pojačana izvrsnim Mulićem iz Švetske.

Kada na trenutak zaboravimo plasman na tabeli, svim učesnicima valja čestitati za izvrstan fudbal i takmičarski duh jer su posmatračima priuštili izvrsno poslijepodne za navijanje,